Parsiyel taşımacılık, LCL servis sağlayıcı/consolidator forwarderlar tarafından organize edilmektedir. Bu taşıma şeklinde amaç, taşıma organizasyonu yapılacak yükün bir konteyneri doldurmadığı durumlarda, konteyner navlun maliyetinin farklı firmalarla paylaştırılması mantığı ile maliyet avantajı sağlamaktır.

Globelink Ünimar olarak başta İstanbul olmak üzere İzmit, Gemlik, İzmir ve Mersin Limanlarından ithalat ve ihracat parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. İhracat parsiyelde 39 destinasyona, ithalat parsiyelde ise 43 limandan direkt servis sağlayarak sektör liderliğimizi korumaktayız. Bunun dışında belli başlı parsiyel aktarma limanlarımız sayesinde yüzlerce destinasyona/destinasyondan tüm dünyaya parsiyel servisimiz bulunmaktadır.

Tüm çıkış ve varış limanlarımızda kendi ofislerimiz ile yüklemelerimizi gerçekleştirip koşulsuz müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak müşterilerimize zaman ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Parsiyel servis sağlayıcı olarak 25 yılı aşkın geçmişimiz, deneyimimiz ve yatırımlarımız sayesinde bugün ulaşmış olduğumuz konumda sektörde yeni limanlara/limanlardan yeni servisler oluşturmak ve böylelikle müşterilerimize daha fazla maliyet ve zaman avantajı sağlamak temel çalışma prensibimizdir.