Parsiyel Taşımacılık, “LCL SERVİS SAĞLAYICI / CONSOLIDATOR” forwarderlar tarafından organize edilmektedir.Bu taşıma şeklinde amaç, taşıma organizasyonu yapılacak yükün bir konteyneri doldurmadığı durumlarda, konteyner navlun maliyetinin farklı firmalarla paylaştırılması mantığı ile maliyet avantajı sağlamaktır.

Globelink Unimar Lojistik olarak başta İstanbul olmak üzere İzmit, Gemlik, İzmir ve Mersin Limanlarından ithalat ve ihracat parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. İhracat Parsiyelde 32 destinasyona, İthalat Parsiyelde 42 limandan direkt servis sağlayarak sektör liderliğimizi korumaktayız. Bunun dışında belli başlı parsiyel aktarma limanlarımızın sayesinde yüzlerce destinasyona/destinasyondan tüm dünyaya parsiyel servisimiz bulunmaktadır.

Tüm çıkış ve varış limanlarımızda kendi ofislerimiz ile yüklemelerimizi gerçekleştirip müşteri memnuniyeti en önde tutarak kendilerine zaman ve maliyet avantajı sağlamaktayız. Parsiyel servis sağlayıcı olarak 20 yılı aşkın geçmişimiz, deneyimimiz ve yatırımlarımız sayesinde bugün ulaşmış olduğumuz konumda sektörde benzeri bulunmayan yeni limanlara/limanlardan yeni servisler oluşturmak ve böylelikle müşterilerimize daha fazla maliyet / zaman avantajı sağlamak çalışma prensibimizdir.