Globelink Ünimar koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiştir. Siz değerli müşterilerimize, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak adına, sizlerden gelen her türlü bildirimi kayıt altına alıyor ve inceliyoruz. Değerli müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimlerini karşılamak, değerli müşterilerimizden, iş ortaklarımızdan ve şirket içi ekip arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler ile kendimizi geliştiriyoruz.

UNICALL

0850 222 UNI 0

Uzman müşteri hizmetleri yetkililerimize 0850 222 864 0 numaralı hattan ulaşabilir, UNICALL Hattı ayrıcalığıyla aldığınız lojistik hizmetler ile ilgili tüm beklenti, teşekkür, öneri ve şikayetlerinizi anında iletebilirsiniz.

E-Mail

Müşteri İlişkileri departmanımıza crm@globelink-unimar.com adresinden e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz. E-mail ile bize ulaştığınızda bildiriminiz ile ilgili kayıt açılmaktadır. Sonrasında açılan kayda ilişkin tarafınıza otomatik bir bilgilendirme yapılmaktadır. Sizlerden gelen tüm başvurular kayıt altına alınmakta, yönetim bazında değerlendirilip, en kısa sürede çözüm üretilir.