Geniş ve güçlü acente ağımız ile Türkiye‘den dünya limanlarına, dünya limanlarından Türkiye'ye haftalık düzenli çıkışlarla konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

  • FCL Konteyner, İthalat/İhracat Taşımaları,
  • LCL (parsiyel) Konteyner, İthalat/İhracat Taşımaları,
  • Müşteriye özel raporlama hizmeti,
  • Key Account Yönetimi,
  • Haftalık Düzenli Seferler,
  • Türkiye Aktarmalı Transit Taşımalar,
  • Özel Konteyner Seçenekleri (Opentop, Flatrack, Reefer, ISO tank, Flexi vb.),
  • Zamanında Evrak Teslimi,
  • Hızlı, Güvenilir ve Ekonomik Hizmet
 

Geniş ve güçlü acente ağımız ile Türkiye konteyner limanlarından dünya konteyner limanlarına ve dünya konteyner limanlarından Türkiye konteyner limanlarına haftalık düzenli çıkışlarla LCL (parsiyel) konteyner ve FCL konteyner taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Dünya üzerinde yaklaşık 4.600 liman bulunmaktadır. Bunların yaklaşık 100 tanesi global anlamda önem taşımaktadır. Dünya üzerindeki tüm limanlar arasında, karşılıklı olarak parsiyel servis sağlanması olasılığı bulunmadığından, yük hacmi yüksek bazı limanlar “HUB” (aktarma limanı) olarak kullanılmakta, bu limanlarda yapılan aktarma işlemleri ile çok daha fazla sayıda varış limanına LCL (parsiyel) konteyner haftalık düzenli seferler ile servis sağlanabilmektedir. LCL (parsiyel) konteyner taşımacılıkta HUB (aktarma limanı) olarak en çok tercih edilen limanlar Uzakdoğu’da Singapore, Port Klang, Hong Kong; Ortadoğu’da Dubai; Avrupa’da Hamburg, Rotterdam, Antwerp, Barcelona, Genoa; Amerika’da New York ve Miami Limanlarıdır.

Globelink Ünimar olarak LCL (parsiyel) konteyner ihracat taşımacılığında 39 ana limana direkt servis, LCL (parsiyel) konteyner ithalat taşımacılığında Türkiye limanlarına ise 43 adet direkt servis sağlamaktayız. Bunların yanında HUB olarak adlandırılan tüm limanlardan aktarmalı ithalat ve ihracat (parsiyel) konteyner servisi sağlanmaktadır. FCL ithalat ve ihracat konteyner taşımacılığında ana servis sağlayıcı yani armatör firmalar ile lokal ve global kontratlarımız sayesinde hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmetler sağlamaktayız. Özel konteyner yani, Opentop konteyner, Flatrack konteyner, Reefer konteyner, ISO tank konteyner, Flexitank konteyner vb. yükleme modellerinde uzman satış ve operasyon kadromuz ile müşterilerimize çözüm ortaklığı yapabilmekteyiz.

Key Account yönetim departmanımız; müşterilerimize özel atanmış müşteri temsilcilerimiz ile müşteriye özel operasyonel süreç yönetimi, sistem entegrasyonu ve raporlama hizmeti ile butik servis vermektedir.

Tüm servislerimizde hızlı, güvenilir, zamanında evrak teslimi yaparak ekonomik hizmet sunmak başlıca prensibimizdir.