Sending .....

News

Argemonia'nın 25. Yıl Özel Sayısı Yayında!-en

Argemonia'nın 25. Yıl Özel Sayısı Yayında!

Her Sayısıyla Lojistik Sektörünün Güncel Konularını Okuyucuları ile Buluşturan Argemonia, Globelink Ünimar'ın Yirmi Beş Yılına Işık Tuttuğu Özel Sayısı ile Yayında! 

Globelink Ünimar'ın Güvene Dayalı Büyüme Hikayesini Kurucu Ortaklar Cihan Yusufi ve Uğurhan Kiçki ile Yapılan Özel Röportajda Bulabilirsiniz.

Kadın Gözü Köşemizin Konuğu ise Globelink Ünimar İnsan Kaynakları Müdürü Burcu Altaş oldu. 'Çalışanlarımızın Hayatlarına Dokunuyoruz' diyen Altaş, Ünimar'ın Lojistik Sektörüne Çok Sayıda Nitelikli İnsan Kazandırdığını da Belirtiyor.

Sektör Analiz Köşesinde Lojistik Sektörünün Son Yirmi Beş Yıllık Gelişimini ve Gelecek Dönemdeki Dönüşümünü Konu Edinirken Mercek Köşesinde ise Lojistiğin Kaderini Değiştirecek Teknoloji: Yapay Zekayı İnceliyoruz. Nişantaşı Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölüm Başkanı Prof. M. Hakan Keskin Lojistiğin Değişimi ve Çağdaş Dönüşümü Yazısı ile Akademi Köşesine Konuk Oluyor.

Yeniden Doğuşun Simgesi Singapur ile Birlikte Doğanın En Huzur Veren Hali Kaz Dağları da Argemonia'nın Özel Sayısında Kendilerine Yer Buluyorlar.

Argemonia'nın Tüm Sayılarına Ulaşmak için Lütfen Tıklayınız.

You can get an offer from our dedicated customer representative immediately.

If you are looking to work with a team that can provide solutions to all of your logistics-related needs and offer punctual and damage-free transportation services, then please contact our Customer Service Representative to receive a quote

Bu site Nar Bilişim Dijital Ajans tarafından hazırlanmıştır.