Sending .....

News

Argemonia'nın 17. Sayısı Yayında!-en

Argemonia'nın 17. Sayısı Yayında!

Her Sayısıyla Lojistik Sektörünün Güncel Konularını Okuyucuları ile Buluşturan Argemonia 17. Sayısı ile Yayında!

Sektör Analizi köşesinde e-ihracat ile Ticarette Sınırların Ortadan Kaldırılmasını incelerken Globelink Ünimar Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Uygar Sül ETGB belgesi ile “Müşterilerimize Yeni Pazarlar ve Rekabet Avantajları Sunuyoruz” diyor.

Pandemi sürecinde önem kazanan ve popülerliği gittikçe artan online eğitim süreçleri ile ilgili güncel gelişmeleri Mercek köşesinde inceleyebilirsiniz. Globelink Ünimar İnsan Kaynakları Direktörü Levent Terzi, Ünimar Akademi ile yapılan dijitalleşme çalışmalarını ve Globelink Ünimar’da uygulanan online eğitim süreçlerini aktarıyor ve ekliyor; "2018’den itibaren, eski eğitim anlayışındaki standarttan uzaklaşarak, çalışanlarımız için özelleştirilen içerikleri baz alan ve içinde bulunduğumuz çağın özelliklerini yakalayan bir sistemi uyguluyoruz."

Kadın Gözü Köşemizin Konuğu ise “Dijitalleşme Sektörü Yeniden Yapılandırıyor” LODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan oldu. İstanbul Barosu Lojistik ve Taşıma Hukuku Komisyonu Başkan Yardımcısı Av. Burcu ÇotuksökenCovid-19’un Lojistik Sektörüne ve Sözleşmeler Yansıması” Başlıklı Yazısı ile Argemonia’nın 17. Sayısında Yer Alıyor.

Birçoğumuzun Afgan Mülteci Kızı portesi ile tanıdığı Steve McCrurry ile pandemi sürecinde dijital ortama taşınan müzeler de Argemonia'nın Yeni Sayısında Kendilerine Yer Buluyor.

Keyifli Okumalar!

Argemonia'nın Tüm Sayılarına Ulaşmak için Lütfen Tıklayınız.

You can get an offer from our dedicated customer representative immediately.

If you are looking to work with a team that can provide solutions to all of your logistics-related needs and offer punctual and damage-free transportation services, then please contact our Customer Service Representative to receive a quote

Bu site Nar Bilişim Dijital Ajans tarafından hazırlanmıştır.