ceti
Gönderiliyor...

Cihan Yusuf

“Ülkeye Değer Katan Bir Yapının Mimarı Olmak Gurur Veriyor” Şu an dönüp baktığımızda, güzel anılar olarak görünse de çok zor yıllardı. Sıfırdan başlamak tabiri bizi tanımlıyor aslında. Çok küçük bir sermaye ve sekiz metrekarelik ofis ile başladı her şey. Evlerden getirilen ofis eşyalarıyla kuruldu düzen. Her işe kendimiz koşturuyorduk.

Devamını Oku

Uğurhan Kiçi

Ünimar’ın güvene dayalı bir kuruluş ve büyüme hikayesi olduğunu dile getiren Uğurhan Kiçki, heyecanı yüksek iki kişinin hayali ile 25 yıl önce başlayan yolculuğun, bugün aynı heyecana sahip yüzlerce insanın emeğiyle devam ettiğini söylüyor. Uğurhan Kiçki, “Globelink Ünimar olarak bulunduğumuz seviye ile yetinmeyi düşünmüyoruz. Hayallerimiz ve hedeflerimiz büyüyerek devam edecek” diyor.

Devamını Oku

Burcu Altaş

“Çalışanlarımızın Hayatlarına Dokunuyoruz”

Burcu Altaş, 24 yıldır çalıştığı Globelink Ünimar’ın eğitime verdiği önem ile yaptığı çalışmalar sonucu başarılı işlere imza attığını söylüyor. Ünimar’ın kendisi dahil çok sayıda çalışanın kariyerlerine ve hayatlarına dokunduğunu dile getiren Altaş, Ünimar’ın lojistik sektörüne çok sayıda nitelikli insan kazandırdığını belirtiyor.

Devamını Oku
<

Title

Text