Gönderiliyor...

Haberler

2020 Vizyon Toplantısı “Dönüşümün Gücü” Mottosu ile Yapıldı

2020 Vizyon Toplantısı “Dönüşümün Gücü” Mottosu ile Yapıldı

Globelink Ünimar’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Vizyon Toplantısı, “Dönüşümün Gücü” mottosuyla gerçekleştirildi.

Globelink Ünimar’ın geleneksel hale getirdiği Vizyon Toplantısı, bu sene “Dönüşümün Gücü” başlığı ile gerçekleştirildi. Tüm çalışanların ve ofis yöneticilerinin katılım sağladığı toplantıda; 2019 yılının bir değerlendirmesi yapıldıktan sonra, 2020 ve sonrası hedefleri ile iş stratejilerine yönelik planlar masaya yatırıldı.

Toplantıda, büyük bir değişim içinde olan dünyaya ve çalışma hayatına paralel bir vizyonda hareket etmenin küresel değerlere, teknolojik ve inovatif yaklaşımlara adapte olmaktan geçildiğine vurgu yapıldı.

Globelink Ünimar Kurucu Ortağı Cihan Yusufi açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, şirketlerin hedeflerine ulaşmaları için tüm departmanların aynı amaca yönelik olarak fikir birliği içerisinde hareket etmesi gerektiğini vurgulayarak, her yıl düzenlenen vizyon toplantılarının bu nedenle büyük bir öneme sahip olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Globelink Ünimar’ın Türkiye’de bulunan dokuz ofisinin de katılım gösterdiği, ürün ve şube yöneticilerinin sunum yaptıkları Vizyon 2020 Toplantısı, Ritim Atölyesi ve Kahoot! Uygulamasının ardından sona erdi.

Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz

Siz de lojistik konusundaki tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışarak;
Ürünlerinizin adreslerine zamanında ve sağlıklı bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız;
Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz.

Bu site Nar Bilişim Dijital Ajans tarafından hazırlanmıştır.